Święty
Benedykt
Ora et labora

Dziękujemy za Twoje włączenie się w akcję!

Choć jest źródłem pokus, które mogą odwieść nasze dusze od Pana Boga, nie rezygnujmy z internetu i wykorzystujmy go wyłącznie w dobrych celach: do pracy, nauki, a nawet modlitwy!

 

Odmawiaj przed korzystaniem z sieci modlitwę-egzorcyzm, która od wieków chroniła chrześcijan przed różnymi pokusami. Niech święty Benedykt ustrzeże nas również przed złem płynącym z internetu.

Pobierz tapety na urządzenia mobilne!

Na adres pocztowy podany przez Ciebie podczas rejestracji wyślemy wizerunek świętego Benedykta z jego modlitwą-egzorcyzmem. W tym miejscu możesz również pobrać materiały na Twoje urządzenie mobilne. Wybierz odpowiedni rozmiar i ciesz się wizerunkiem świętego Benedykta na Twoim laptopie lub smartfonie!

Dołącz do naszej grupy modlitewnej na Facebooku

Na naszej grupie na Facebooku tworzymy wspólnotę, w której chcemy dzielić się z innymi swoimi intencjami. Powierz swoją intencję innym i pomódl się w ich intencjach. Niech połączy nas modlitwa!


Poinformuj swoich znajomych


Połączmy siły w naszej modlitwie! Zachęć swoich bliskich i znajomych do wspólnego odmawiania wyjątkowych modlitw maryjnych, wstawiając w swoich profilach w mediach społecznościowych link oraetlabora.net.pl